Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes az új airsoft fegyver...

Érdemes az új airsoft fegyver egyes alkatrészeit befújni szilikon spray-vel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az új fegyvereimet mindig átnézetem a bolt műhelyével. Sajnos muszáj a sok gagyi alkatrész, sok vagy éppen kevés kenőanyag miatt. :(


Tehát jó ötlet.

2015. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam egy videót ahol bemutatta egy csávó hogy hol kell befújni a fegyvert szilikon sprayvel, és ő ott fújta be a fegyvert ahol a BB feljut a tárból a fegyverbe, hop up kamra hop up gumi stb, ez jó ötlet?
2015. jún. 19. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. a legnagyobb baromság.
2015. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dj.Mouse válasza:

Szia!

Mivel maga a szilikon súrlódáscsökkentő tulajdonságú, nem árt az egymáson csúszó felületeknél. Viszont megköti a port és a szennyeződést is, ezért fokozottan figyelni kell a megfelelő tisztításra. A hop-up gumi viszont rideggé is tud válni tőle. Szóval ésszel lehet használni! :)

2015. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KRANHUN válasza:
Dávid maradjmár! :D
2015. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!