Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki szeretném próbálni az...

Joco92 kérdése:

Ki szeretném próbálni az airsoft-ot?

Figyelt kérdés
Csak ki szeretném próbálni de nem tudom milyen lehetőségeim vannak és hogyan kezdjem el. Esetleg tudtok ilyen lehetőséget ajánlani vagy hasonlót. A szabályzatot már olvastam és áttanulmányoztam. MASZ.

#fegyver #Airsoft #airsoft kezdőknek #aisoft védelem
2015. júl. 27. 00:34
 1/5 anonim válasza:
Szia van!10 éves korom óta airsoftozom:D [link] Vannak táborok,külön játékok ahova eltudsz menni és némi pénzért bérelhetsz fegyvert!1 éve kb nem voltam sajnos de mindent megtalálsza facebook oldalon(mikor,hol mennyiért stb:D) Ja és ha nem táborba mennél hanem csak 1 játékra akkor maga a részvétel ingyenes úgyhogy CSAK a fegyver bérléséért és a "töltényekért"(bb-k)-ért kell fizetned ami 1 éve ha jól emlékszem(90%) akkor 5 ezer forint volt!(De azóta lehet olcsóbb,drágább(amúgy jó hely sok pálya,nagy szabad területen) UI:Remélem segítettem ha valami van akkor nyugodtan írj nekem,bocsi hogy rövidre fogtam de este van és fáradt vagyok bocsi:/Ha írsz holnap pontosan vélaszolok mindenre:)
2015. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1. voltam csak annyit akarok hogy paintballozni is tudsz :D
2015. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semelyiket sem próbáltam ki.
2015. júl. 28. 09:00
 4/5 Jakus Tamás ***** válasza:
Ha Nógrád megyei vagy és 16 elmúltál írj Pm-et és be tudlak szervezni egy airsoft meccsre.
2015. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tolna megyei vagyok és 23 vagyok de azért köszi :)
2015. júl. 31. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!