Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok ajánlani helyeket...

Tudnátok ajánlani helyeket parkour-özéshez Budapesten?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag bárhol lehet Budapesten, csak tudjak apróbb ugrásokat, ezt-azt gyakorolni. Szaltózgatni például egyáltalán nem szeretnék, azt hiszem még jó landolásokkal és megfelelő sportcipőben is simán kinyírnám magam, tekintve a túlsúlyomat (amiből folyamatosan fogyogatok), arról nem is beszélve, hogy alapból régen csináltam akármilyen szaltót, tehát még össze is törném magam kapásból. 25 fölött vagyok (de csak azért se írom le, hogy mennyi), ezért én még kényelmetlenebbül érezném magam, ha nagyot taknyolok az emberek előtt. Arra szeretnék kilyukadni, hogy amennyiben van rá lehetőség, akkor ne ott legyen a hely, ahol a lehető legtöbb ember van. Tehát emberek lehetnek körülöttem, azt úgysem úszom meg, de teszem azt például ne az Örs vezér téri aluljáróban legyen.


Mostanában 20-25 kilométereket futogatok (de ezt fokozatosan növelgetem, csinálok magamnak állóképesség-növelő futásokat, stb.), minimálisan erősítgetek játszótereken (azért próbálok egyre többet), úszogatok néha, de szeretném változatosabbá tenni az edzéseimet. Ha ötleteket tudtok adni, hogy hogyan ne nyírjam ki magam első adandó alkalommal, azt is szívesen veszem.



2015. júl. 30. 15:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben találtam pár helyet, de továbbra is szívesen látom / olvasom az ötleteket.
2015. júl. 30. 16:55
 2/3 Antal15 válasza:
Vár, margit szigeti romok, aquinkum
2015. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lánchídra mássz fel, és akk úgy érzed majd magad mint egy assassin
2016. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!