Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Álló házilag készített "bokszz...

Makosgubacs kérdése:

Álló házilag készített "bokszzsák"?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálnék itthon egy olyan álló bokszzsákféleséget, hogy egy vastag, erős gerendát leások mélyre és beburkolom valami puhább anyaggal, hogy ne törjön bele a kezem/lábam.

Csak eszembe jutott, hogy a bokszzsákok még ha állók is általában nem rögzített a tetejétől az aljáig. Mármint, hogy megütöm, elmozdul, azaz nem merev.

A kérdés lényege az volna, hogy ez probléma-e, mármint, ha egy merev gerenda darabot akarnék használni vagy semmi baj vele? Nem akarom, hogy nekem ártson (izületi vagy egyéb bajok) vagy más baj legyen belőle.

Muay Thai gyakorlásához kellene amúgy, szóval rúgásokhoz is.


Köszi a válaszokat előre is :)


2015. júl. 31. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább felfüggeszteném, és legyen hosszú, hogy tudd rúgni! Am nincs valami síma zsákod ? megtöltöd homokkal és kész!
2015. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lenne, de egyrészt szóródik és nem nagyon van elég erős zsákunk, így könnyen leszakad/elszakad, ezért gondoltam egy álló gerendára, hátha kevésbé bajos és ugyanolyan hatékony.
2015. aug. 1. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Apuval készítettünk egy szalmazsákot, egy ember méretűt... oszt azt köllött. Azon gyakoroltam.
2015. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!