Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok küldeni, mondani...

Tudnátok küldeni, mondani zenéket zsákolás alá? :D

Figyelt kérdés
ZEnéket szeretnék miközben ütöm a boxzsákot, valami jo motivacios zeneket kerlek. Mint a remember the name meg ilyesmiket.
2015. aug. 1. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a zenétől felbátorodjál és egyből Yuri Boykának érezd magad vagy Mike Tysonnak miközben ütöd a zsákot?Keménynek szeretnéd érezni magad?
2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hergeld fel magad mielőtt elkezded ütni. Inkább amúgy metál zenét hallgatnék közben vagy valami erőszakosabb rappet és nem motivációs cuccot.

Például:

Styles P- Shoot em in the head

50Cent- Heat

G-Unit - Ere for eye

50Cent- Hustlers ambition

50Cent-Get Up

50Cent- When Guns Come out

50Cent- My toy soldier (ez az egyik kedvencem edzéshez)

2015. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*eye for eye
2015. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ban az kedves első választandó, hogy valaki szeretne zenét hallgatni zsákpüfölés közben? Én is szoktam, tegnap Aurórát, de még nem képzeltem be magamnak, hogy valaki más vagyok.

Nekem segít tartani az ütemet, gyorsabb résznél a felpörgetést. Kimondottan csak kondi miatt zsákolok.

2015. aug. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert pontosan tudom hogy a legtöbb kiskamasz rohadtul keménynek érzi magát mikor motivációs zene szól és beleéli magát hogy ő most rohadt nagy harcos mert motivációs zenére üti a zsákot.Túl sok vitathatatlant néztek.

A zsákot zene nélkül kell ütni.A keménység meg a bátorság majd akkor mutatkozik meg, amikor beállsz valaki ellen a ringbe és zene nélkül kell megverned.Az már úgy nem fog menni a legtöbbnek.

2015. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gay to be gay
2015. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!