Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemény erről a longboardról?

Vélemény erről a longboardról?

Figyelt kérdés

Soha életembe nem deszkáztam, a BMX/MTB vagy a görkorcsolya mindig is közelebb állt hozzám, de az utóbbi 1-2 napban ráálltam haverom gördeszkájára és gurulgattam vele, egyensúlyozgattam, megtetszett. Mondtam, hogy én nem akarok trükközgetni csak gurulgatni és erre ajánlották a longboardot. Városi használatra viszonylag jó minőségű betonon. 174 cm magas vagyok és 64 kg.

Íme a longboard adatai:

Spartan 205 Natur longboard

- Kanadai juhar deszka

- Natúr kivitel

- ABEC 7 csapágyak

- Aluminium tengely

- Poliuretán kerekek

- 80 kg teherbírás

[link]

Személyes véleményeket/tapasztalatokat is szívesen olvasok.

Előre is köszönöm a válaszokat.

23/F



2015. aug. 16. 19:36
 1/2 anonim válasza:

Városi használatra inkább egy cruisert ajánlanék, de ne érts félre, nem ezekre a kényelmetlen miniatűr Penny deszkákra gondoltam, hanem egy olyan normál méretű, jó széles, kényelmes cruiser-re! Hidd el praktikusabb városban mint a longboard, és nem okoz nagy hiányérzetet, hogy pár centivel rövidebb, mint egy longi... Ha adsz a véleményemre, nézd meg a Dusters márkát, az mindenkinek (nekem is) nagyon bejövős. Egyébként nem rossz board amit kinéztél, de szerintem nem a legjobb választás, ha nincs rajta griptape (habár azt külön is tudsz venni rá). Ja és az is fontos, hogy hány rétegű a lap.


Ha bármi segítség/tanács kell, írj privátban vagy valami :D

2015. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a kettő közt (longboard és cruiser) ? Hol érdemes nézni Dusters-t és mennyibe kerülnek? Egyébként van ezen grip, csak átlátszó: [link]
2015. aug. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!