Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen longboardot ajánlotok?

Milyen longboardot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és igazábol még semmi tapasztalatom nincs. Leginkább városban vagy esetleg hosszabb utakon használnám. De lehet hogy ha megtetszik trükközésre is. Én ezt a falytát találtam: [link]

2015. aug. 26. 15:55
 1/3 Beniy ***** válasza:
A Tan Tien erre teljesen jó all-around cucc. ;) Bár hosszabb utakra lehet, hogy annyira azért nem lesz poén, de nem olyan vészes. :D Ugyanezt keresd a Wakeshop oldalán, illetve ha az árát esetleg sokallod, akkor használtan is keresgélhetsz. ;)
2015. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy még ezt találtam, ami árban jó lenne. [link]
2015. aug. 27. 16:58
 3/3 Beniy ***** válasza:
Na ez a második már jóformán a fentiek egyikére sem jó, hosszútávú gurulgatásra meg fokozottan nem. :) Inkább gyűjtögess egy jó, működő cuccra és vedd meg mondjuk használtan (szoktak lenni 40-45 ezerért is tan-tienek lenni egész jó setupokban, szóval lehet, hogy még nyersz is rajta), mint hogy megveszed ezt és két hónap múlva megunod, mert nem azt nyújtja, amit szeretnél. :)
2015. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!