Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Motorozok és új bukósisakot...

Motorozok és új bukósisakot szeretnék venni? Cross sisakot akarok és milyen márkát ajánlottok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Fox, oneal
2015. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az airho vagy a shoei azok milyenek?
2015. szept. 2. 21:42
 3/9 anonim válasza:
Airoh,fox,fly,scorpion. Az airoh nagyon kényelmes könnyű,jól néz ki àltalàban ezek kevlàrból vannak (kemény,könnyű), a fly jól néz ki meg kényelmes is,de sajnos kissebb méretbe nem passzol hozzà a szemüveg xs es méret kellett de hatalmas lyuk van az arcomnál mert gyerek szemüveg kéne hozzà de az màr vicces lenne. A màsik meg hogy nagyon nehéz nekem olyan 2-2,3 kg között van. Mindenesetre 50 ezer alatt nem érdemes bukót venni,ilyenen nem szabad spórolni. Szemüveget bele kell próbàlni meg esetleg hogy mennyire kompatibilis a nyakvédővel/protektorral. Amit nem ajánlok az a lazer meg a shoei vagy mi az mert cross bukóba nem egy nagy minőség.
2015. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi még annyit hogy oneal-ból néztem camo 7series vagy synapse 7series crank bukót ezekről mi a véleményed ??
2015. nov. 17. 22:03
 5/9 anonim válasza:
Oneal bukóval kapcsolatban nincs talpasztalatom. De amiket ìrtàl azok àrban is és anyagban is jó középkategóriàsak...formàja szép hasonló az airoh-hoz és kicsit utànaolvastam,elég kkönnyű.És nem utolsósorban jól néz ki! De a boltban mindenféle képpen nagyon nézd àt rajta a műanyagokat és a festést! Én a fly bukómon otthon làttam meg hogy lehàmlott a fényezés mert ugyebàr matrica van alatta a gumikat műanyagokat télen meg nyàron is ugyanúgy érdemes beszilikonozni,mert kirepedhet idővel! :)
2015. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de lenne még egy kérdésem fox vagy oneal
2015. nov. 21. 09:42
 7/9 anonim válasza:
Fox-ra szavazok :D (imàdom)
2015. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És abból melyik??
2015. nov. 21. 16:56
 9/9 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek közül?!... Àrban is jók!

2015. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!