Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ka a kedvenc jelenleg aktív...

Ka a kedvenc jelenleg aktív pankrátorod és ki a kedvenc pankrátor legendád? (WWE-n és azon kívül)

Figyelt kérdés

#pankráció #WWE #kedvenc pankrátor
2015. szept. 3. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

jelenleg seth rollinst bírom,nagyon jól heel-kedik igazi genya.

legendából pedig razor ramon a kedvencem.

2015. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Undertaker a válaszom mind a 2 kérdésre. Ha pedig az aktív alatt olyant értesz aki nem csak évente párszor jelenik meg mint Undertaker mostanság hanem havonta legalább 2-szer, akkor jelenleg Orton, Reigns, Wyatt a top 3 számomra, de ha Kane nem lenne becsicskulva a vezetőségnek, akkor ő lenne a favorit, régebben rohadtul bírtam. pl. tavaly mikor Bryant szétverte maszkos Kane-ként.
2015. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Jeleneg: nincs kedvenc. Több kedvenc van :D

Reigns, Ambrose, Orton, Ryback, Neville. A csajok közül Nikki Bella - tudom, hogy nem szeretitek, nekem csak az in-ringje miatt az egyik kedvencem- , és Paige & Charlotte.

Legenda: Undertaker, Mick Foley - ha benne van a HOF-ban/ben :D - és a régi, maszkos Kane.

2015. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Jelenleg Big Show.


De régebbről Giant Gonzales és Andre The Giant.

2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Triple H és Brock Lesnar. Régen Rey Mysteriot szerettem meg CM Punk-ot.
2015. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Jelenleg brock lesnar es seth rollins legenda alberto del rio es cm punk ugy ertem a vissza vonult kedvenceim
2015. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Aktív: Dean Ambrose, Seth Rollins, Randy Orton

visszavonult: CM Punk (őt nem tudom legendák közé sorolni ugyebár, de hatalmas kedvencem volt, a visszavonulása után egy ideig nem is néztem)

Legenda: Edge, Mick Foley, Brian Pillman, Roddy Piper,

Y2J is nagy kedvenc, bár őt nem tudom a legendák közé sem sorolni és igazából az aktívok közé sem, mert csak house showkon lép fel

2015. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Y2J-t nyugodtan a legendák közé sorolhatod, mert már kb 20 éve pankrátor.:)
2015. szept. 12. 23:51
 9/19 anonim válasza:
Roman Reigns a kedvencem , szerintem az a következő években ő lessz a WWE új arca , bár nem bánám ha vissza állna a The Shield is :)
2015. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
JOOHN CEEENAAA (tütütü tüüü tütütütü)
2015. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!