Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni rendesen hátra menni görkorcsolyával?

Figyelt kérdés
Mostmár eljutottam oda, hogy elég jól korizom, biztonságban érzem magam nagy sebességnél is stb. Viszont mikor megpróbálok egy normális sebességgel hátramenetbe váltzani (kicsit felugrok és 180 fokos fordulat) akkor általában vagy elvesztem az egyensúlyomat és elesek, vagy összeakadnak a lábaim és szintén elesek. Valaki tudna tanácsot adni?

2015. szept. 15. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
3 éven átt koriztam (főleg street), 4 év götdeszka, valamint a bmx be is belekóstoltam... Soha semmivel nem tudtam megtanulni hátrafelé menni, egyedül a bringa kormányán ülve tudok valamiért menni a bringával, de minden más esetben a súlypontom nagyon előrekerül és instant pofára esek... nyugodj meg, nem mindenki képes hátrafelé menni.
2015. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De érdekes, mert volt olyan hogy megittam 4-5 sört, és jó ötletnek tartottam kimenni korizni hajnalban, akkor meg hiba nélkül ment.... úgyhogy lehet nálam a félelem játszik közbe , hogy úgyis el fogok esni :D Köszönöm a válaszodat ^^
2015. szept. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!