Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen mászó cipőt vegyek?

Milyen mászó cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Ebből a négy márkából szerintetek melyik a legjobb ár-érték arányban? La Sportiva , 5.10 , Rock Pillars , Evolv. Olyat szeretnék aminek Vibram XS Edge vagy XSGrip márkájú a talpa.

(HETI 2*3 órát mászom teremben kötelesen és boulderben is de ha nyáron adódik lehetőség megyek sziklára is) Eddig egy Dechatlonos cipőm volt, aminek kicseréltettem a talpát Vibram XS Edgere.



#cipő #falmászás #mászás #sziklamászás #boulder #La Sportiva #Evolv #Vibram XS Edge #Vibram XS Grip
2015. szept. 20. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Én is ilyen döntéshelyzetben voltam pár hónapja, ismerős érzés. A La Sportiva az egeikg van magasztalva, ha vigyázol rá, tényleg bírja akár nyolc évig (ez az edzőm tapasztalata, nekem erre nincs pénzem :D). Evolv-okat nem próbáltam, Edelrid-ejez viszont igen, elég jó kialakításuk van. Végül egy Rock Pillars Pearl Velcro-t vettem nagyon kedvezményesen, utolsó darabként, és hónapok óta heti háromszor másfél órában boldogok vagyunk együtt.💕

Teljesen márkafüggetlenül azt vedd meg, ami a legkényelmesebb, a falmászás mindent megér.

2015. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen! Falmászótárs syber pacsi!!! ;)
2015. okt. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!