Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gázos airsoft karabélyt lehet...

Gázos airsoft karabélyt lehet itthon kapni valahol, vagy kizárólag csak pisztolyokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Az árak miatt inkább csak pisztolyokat árulnak gázosból mert ugye az megfizethetőbb. Gázosba maximum mesterlövész puskát elvétve kaphatsz de abból is egy jobb fajta amivel lehet is kezdeni valamit játékokon az jó 70 ezer forint felett van már. Meg ugye a gázos pisztolyok többsége igen erős, tehát nemtudom mi célból szeretnéd venni a puskádat, mert azt is célszerű figyelembe venni hogy milyen jellegű játékokra járnál főleg az épületharcok vagy szabadtéri tingli tanglik között vannak különbségek. Én esetemben még egy sima springes sniper vásárlását is meg kellett gondoljam mert ahova többnyire jártam játszani ott nem nagyon bírtam kihasználni a kis terület miatt.


Jelenleg már 2 éve nem foglalkozom az airsoft témával így most a tudásom már nem az igazi meg igen sokat felejtettem, de én azt javaslom hogy gondold át hogy többnyire milyen jellegű játékokra tudsz elmenni és aszerint válaszd a felszerelésed.

2015. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!