Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Előre szaltó hiba?

Előre szaltó hiba?

Figyelt kérdés

Nemrég(pontosan 2 napja) elkezdtem tanulni az előre szaltót .

Jól is megy (szerintem :))es szerencsére legtöbb esetben nem érkezem seggre de amikor talpra érkezem( 1-2 eset kivételével)mindig hàtra kezdek

dőlni és csak a kezemmel tudom korrigàlni ezt.Térdmagassàgú kőröl próbàlkozom.Mi lehet a baj és hogy tudnàm kijavítani?



2015. okt. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi a "baj" szerintem, hogy csak most kezdted. Ez nem könnyű, sok gyakorlás és rutin kell hozzá. Kitartást. :) És gyakorolj sokat! :)
2015. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remeljuk tenyleg ez a baj:)koszi a valaszt!
2015. okt. 25. 19:45
 3/6 anonim válasza:
Egy eloreszalto ugy nez ki foldon h amikorketlabrol ugrasz FELFELE ez nagyonfontos es utana zsugorba kell huzni a labad es amikor majdnem leerkeztel akkor nyiss es nemfogsz hatraesni, igazabol ha jol ugrasz felfele es idoben nyitsz nem fogsz seggre esni, remelem segitettem :)
2015. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)mar mindennel probalkozni fogok:)
2015. okt. 26. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi lehet a baj, hogy nem elég magas, ezért nem tudod normálisan kiforogni. Próbáld meg minél magasabbra ugrani és majd idővel jobb lesz. Az is lehet, hogy a zsugorod nem elég kicsi. Ezalatt azt értem, hogy a lábadat nem húzod fel eléggé ahhoz, hogy felvedd a "gömb" bormát. Próbáld meg mellkason térdelni magadat és a sípcsontod közepét fogd meg. Igazából a rutin a lényeg. Idővel jobb lesz.
2015. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyre jobban megy szerencsére :D köszi a válaszokat:D
2015. okt. 30. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!