Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 165 centis 65 kilós...

Egy 165 centis 65 kilós birkózó alapú ketrecharcos elbírna egy 2 méteres 100+ kilós kidobóval?

Figyelt kérdés
Ha egy szórakozóhelyen összetűzésbe kerülnének.

2015. nov. 7. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a ketmeteres 100 kilos kidobonak van valamilyen kuzdosportos tapasztalata akkor nem valoszinu. Ha eleteben csak sakkozott, akkor talan, ha nem figyel oda.


A sulycsoportokat nem veletlenul talaltak ki.

2015. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor is egy képzett sportolóval áll szemben és a birkózók amúgy is erősek.
2015. nov. 7. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas különbség, ráadásul birkózó, tehát nem tud olyan erősen ütni, a kidobó egy ütéssel leverné.
2015. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elhajolna az ütés elől és egy leg takedownnal földrevinné a kidobót,ott meg szétütné a fejét.
2015. nov. 8. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem elhajolna az ütés elől"


Egy birkozo? Ne rohogtess. Azt sem latna hogy jon az utes.

2015. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ha elkezd közőzködi egy kidobóval 3 másodpercen belül ott lesz másik 3. Egyébként meg egy küzdelmet sose egy stílus határoz meg hanem az egyén teljesítménye. Egy 65 kg-s mmas többnyire tisztában van az erejével, és nem áll le verekedni egy nála 2x nehezebb emberrel. Akkor lenne esélye ha valamelyik ko ponton meg tudná ütni ami ha jó mmas akkor nem kizárt, de a kidobó valószínűleg nem először lát ütést én a kidobóra tenném a voksom.
2015. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg ha jo is az a birkozo a suly kulunbseg tul nagy. En 85 kg vagyok es nagyon erzem azt a plusz 15 kgt amikor 100 kilosokkal birkozok
2015. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Birkózás alapú ketrecharcos.Azért van valami fogalma az állóharcról.Rengereg olyat látni,hogy valaki üt felé,ő elhajol és földreviszi.

https://www.youtube.com/watch?v=PDmD6eh4k1o

2015. nov. 8. 17:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Kidobó megverné.
2015. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!