Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourosok! Hogyan kezdtétek...

Parkourosok! Hogyan kezdtétek el gyakorolni a szaltókat, wallflippet?

Figyelt kérdés
ésatöbbit
2010. márc. 19. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje pk-zol?
2010. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lécives a kérdésre válaszoljatok
2010. márc. 20. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem meg hogy mióta pk-zol hogy annak fényében válaszoljak a kérdésre. -.-" Mert nem mind egy hogy egy full kezdő pksnak magyarázom vagy már egy haladóbbnak.
2010. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi ,igazából teljesen kezdő vagyok
2010. márc. 20. 20:02
 5/11 A kérdező kommentje:
még annyit hogy a kondícióm meg van ehhez a sporthoz
2010. márc. 21. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen pontosan ezért kérdeztem. Kezdőként először sajátíts el alap dolgokat.

[link] ez az oldal tökéletesen segít ebben. Ha már ezek jól mennek akkor jöhetnek a szaltók és társai. Ezeket gyakorolhatod kavicsos talajú játszótereken, amit én annyira nem részesítek előnyben mert jó esélyed van egy nyak, gerinctörésre. Ha jobban álltok anyagilag vagy össze tudtok beszélni barátokkal béreljétek ki egy iskola tesi termét 1-2 órára. Ott van felszerelés és biztonságosan tudsz gyakorolni. Remélem segítettem. :)

2010. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 22. 15:56
 8/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy azt még mindig nem tudtam meg hogy hogyan kezdjek neki a szaltónak
2010. márc. 22. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Előre szaltót magam is tudok, bár kicsit sántít de egész tűrhető. Ha privátba adsz egy MSN címet szívesen elmagyarázom hogy kell.
2010. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, először is olvasd el ezeket:

[link]

[link]


Ezen az oldalon szintén vannak leírások trükkökhöz, sőt nagyon szuper youtubeos vidik hozzárendelve.


Célszerű először az alapokat elsajátítanod és tényleg megszerezni az erőnléted mielőtt elkezded a parkourt! Vagy a 2-t együtt, tapasztalatból mondom. Ha aktívan csinálod akkor "lesz fogalmad róla", hogy hogy és mit max 1 hónap alatt.


A szaltót füvön/homokozóban/tornateremben szivacson/dobbantón érdemes elkezdeni, hogy meglegyen a bátorságod!

Egyébként nagyon egyszerű, nagy lendületet veszel, felemeled a térdeid majd megpróbálsz lábra érkezni. Először nekifutásból kell próbálni. (futás, toppanás majd lendülsz)

2010. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!