Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen nadrágot vegyek fel az...

Milyen nadrágot vegyek fel az utcára amiben lehet rúgni is?

Figyelt kérdés

Sokan hallom, hogy hülyeség rúgásokat tanulni mert az utcán mindenki farmerban van abban meg nem lehet rúgni.


Így én azon gondolkozom, hogy be kellene szerezni valamilyen olyan nadrágot amiben lehet rúgni. Talán valami ilyesmit vagy hasonló. ötletek?


https://www.youtube.com/watch?v=daphGrVzJTk


2015. nov. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Farmerban miért ne lehetne rúgni? :D
2015. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként sem kell olyan magasra, mondjuk fejre rúgni, comb környékén van olyan rész, ahol jól, erősen megrúgod, talán összesz*rja magát. :D
2015. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első és a második. :D Ezt a tévhitet azok terjesztik, akik abszolút nem értenek a témához. Fejre tényleg nem lehet rúgni, de az egyik legjobb rúgás az a láb, illetve a has. Lábon rúgod és egyből vége lehet a dalnak, szóval ennyi. :)
2015. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az utcai bunyóban való fejre rúgás úgy történik,hogy megborítod az embert,lemegy a földre,párat hátralépsz,aztán adsz neki egy kapuskirúgást.

kb így:)

https://www.youtube.com/watch?v=7TGYsqyWQGA

ehhez nem kell külön nadrág,de persze járhatsz hétköznap is szabadidőben mint a cigányok,csak ahhoz meg nem illik a bakancs és bakancsban azért hatékonyabb.

2015. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melegítő gatya vagy legalább ne ilyen kis mustár sárga feszülős szart vegyél fel. És ne is női gatyát vegyél, mint a legtöbb mai fiatal. Komolyan mondom a fiúk is női gatyát vesznek, mert az "feszes"...Az már nem számít, hogy nem kap vért a here, meg idiótán áll. Egy normális, nem picshán feszülős nadrágban nyugodtan gyomron lehet akárkit rúgni. De a térdébe minimum bele lehet lépni.
2015. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sose követtem a Justin Bieber stílust meg a többi mai "izét". Én úgy vagyok vele, hogy így divat úgy divat, ami ciki az ciki. Bár ez nem is divat kérdése ha jobban belegondolunk... ha jobban belegondolunk az egész azért alakult meg, mert Justin Bieber-ért odavannak a szép kislányok és ezért a fiúk elkezdték utánozni ő t. :'DD



De félre ezekkel valami nyúlós nadrág kellene ami egyáltalán nem korlátoz a mozgásban. Mnt ahogy ezeket a savate-sokat se.

2015. nov. 14. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó, megnyugodtam. :)


Ők is mackóban vannak a videón ahogy látom. Van ízléses melegítő nadrág is, amit fel lehet venni, ha mész az utcán.

2015. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!