Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha megyek paintballozni...

Ha megyek paintballozni mennyi lőszert vegyek?

Figyelt kérdés
Még nem paintballoztam, úgyhogy fogalmam sincs hány darab golyót vegyek(ha jól tudom(legalábbis ahova megyek)100 db lőszert adnak egy csomagban). Kb egy kezdő mennyit használ el egy délután?
2010. márc. 23. 12:43
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ott ahol adnak 1 csomaggal ott adnak többet is. Szóval nem kell izgulnod a játék közben is vehetsz (természetesen csak a "kör" végén. Az, hogy mennyi festékgolyót használsz el az a stílusodon a "harci helyzeten" és a pálya típusán múlik. A tapasztalat az, hogy először többet majd a tapasztalatok növekedésével egyre kevesebb kell a pontos találathoz. A profibbaknál 1-2 lövés 1 találat, mellesleg fontos szempont, hogy ha rejtekhelyről lősz minél többször tüzelsz annál hamarabb megtalálnak...

Laci

2010. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, Laci! Megfogadom. Igyekszek úgy tenni, ahogy mondtad, mégegyszer köszi szépen! :)
2010. márc. 23. 14:42
 3/4 anonim válasza:

Profiknál 1-2 lövés egy találat ? :O


Ez valahogy kicsit érdekes info. Nem megcáfolni akarlak vagy iylenek , de a világ legnagyobb versenyein is 100 ával lövik el egy körbe 5 perc a festékgolyókat :)

Nyílván nem airballra gondoltál , de az 1-2 azért még épületharcnál is elég furcsán hangzik a 8-20 mondjuk reálisabbnak hangzik .

+ lehetsz akármilyen "profi" nyílván az ellenfeled tudásától is függ .

2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jah a kérdésre meg nem válaszoltam , 500 at szokás általában akik kezdik a játékot és ismerkednek vele 500 golyóval elpötyög órákat
2010. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!