Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy kezdjek neki a rollerezés...

Hogy kezdjek neki a rollerezésnek?

Figyelt kérdés

Kezdetnek: Egy oxelo town 5 XL utcai rollerrel járok suliba már lassan egy éve, 16 éves lány vagyok. Tudom, hogy a Town 5 nem freestyle roller, de ennek ellenére kipróbáltam trükköket, és egész jól mennek. Igen, ezzel a rollerrel. Most azonban szeretnék egy ehhez valót, és nem tudom, milyen, szeretném a segítségeteket kérni.

Mit kell tudni ezekről a rollerekről? Hogy érdemes választani, hol vegyem, kb mennyit szánjak rá?

Milyen trükkökkel kezdjem? Sajnos nincs ismerősöm, aki segíthetne, szóval a youtube-tutorialokra támaszkodnék. Így is meg lehet tanulni?

A segítséget köszönöm!



2015. dec. 20. 17:40
 1/1 rollerboy válasza:

Szia!Szerintem nézz körül a : rollers.hu-n itt csak jó fajta rollerelk vannak de ha drágállod az árát akkor árukeresőn keress mert ott tudsz olcsón venni.

Trükköket meg lehet tanulni youtube által is :) és itt egy video pár kezdő trükkről: [link]

Bár a videó angol nyelvű attól még könnyen meg tudod tanulni a trükköket mivel elég jól meg mutatják de ha angolt tanulsz akkor meg semmi probléma:)))

2016. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!