Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Igaz hogy a boxoloknak, erős...

Igaz hogy a boxoloknak, erős a kézszoritásuk? Erős a karjuk, kezük?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 12:03
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. Átlagemberhez képest erős, súlyemelőkhöz viszonyítva meg nokedli. Azoknak van erős szorításuk.
2016. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez altalanossagban nem igaz. Van akinek eros van akinek nem.

Van marokerosito amivel lehet fejleszteni, de tapasztalataim szerint ez genetika kerdese. Talalkoztam olyan tizenevessel aki nem sportol, nem dolgozott sosem es nagyon eros a szoritasa, es olyan felnott bokszoloval is akinek az atlagnak semmivel sem erosebb a szoritasa.

2016. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Judosoknak a legerősebb a küzdősportolók közül.
2016. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bokszolóknak erős törzse meg lába van. A karméret nem igazán számít.
2016. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 patrikosz macsos ***** válasza:
Én boxoló vagyok és a kézszórítás az változó és a sulyemelőknek is változó nekünk is van cross fit edzésunk ami olyan mint a sulyemelők edzése és boxoloknak erős lábizom hidd ep karizom is számit de ami a legfontosabb nyakizom.
2016. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Én sok évig súlyemelők között edzettem. Mindnek brutál erős keze volt. 200 kiló az kicsúszik ha nem fogod erősen. :)
2016. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!