Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a gördeszka jó lesz nekem,...

Ez a gördeszka jó lesz nekem, mint kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok és lány. Szeretnék elkezdeni gördeszkázni. Sajna tíz ezernél nagyon nincs többkeretem rá, de csak gurulgatásra, ugratásara, tehát egyszerű közlekedésre használnám csak. Azt néztem, hogy Ebay-en olcsón lehet venni cruiseröket. Ilyet például: [link]

Ez mennyire jó? Egyáltalán jó? Biztonságos, nem törik el rögtön az első használat után?

A válaszokat előre is jöszi! ;)



2016. febr. 1. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Ez nem gördeszka. Én a sajátomat 12000-ért vettem, a Decathlonban. Az tök jó kezdésnek, mindent meglehet vele csinálni. Most nem jut eszembe a neve de ha érdekel megnézem.
2016. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beniy ***** válasza:
Szia! :) Szerintem inkább spórolj még össze egy picit egy normális deszkára, várd meg vele a tavaszt. ;) Mellesleg egy ilyen cuccal soha nem fogsz megtanulni olliezni, szóval leginkább azt tudom neked ajánlani, hogy vegyél egy normális komplett gördeszkát egy rendes skateshopból. Azzal biztos, hogy nem lesz próbléma és sokkal tovább bírja, mint egy kínai koppintott Penny, vagy egy Decathlonos nem is tudom micsoda. 25 körül már simán lehet kapni normális deszkákat, ha pedig elkapsz egy akciót, akkor ennek a feléért is simán találhatsz.
2016. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel aligha fogsz tudni ugratni, ez a gördeszka csak közlekedésre van ki találva, ha ugratni vagy trükközni szeretnél, akkor szerezz be egy normális gördeszkát. F/21
2016. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!