Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetek sziklaugró?

Hogyan lehetek sziklaugró?

Figyelt kérdés

Hello!

Már sokfelé keresgéltem, de konkrétan nem találtam olyat ahol választ kaptam volna.

Mármint ha esetleg ugró szeretnék lenni, tudom, hogy a 'fizetés' nem a legnagyobb, és sokuknak van egy normál munkája is, de engem nagyon vonz. Az egyik versenyző nyilatkozta, hogy a helyek is gyönyörűek és már azért megéri nekik. Kell hogy gimnasztikázzak vagy ilyesmi?



#munka #Red Bull #ugrás #hivatás #magasugrás #sziklaugrás #cliffdiving #high dive #magasugró #sziklaugró
2016. febr. 14. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


"Mármint ha esetleg ugró szeretnék lenni, tudom, hogy a 'fizetés' nem a legnagyobb, és sokuknak van egy normál munkája is, de engem nagyon vonz."


Ettől vagy most a legmesszebb, ezzel ne is foglalkozz.


Amit tehetsz az ügy érdekében:


Megtanulsz kiválóan úsznni. Kondíció, állóképesség növelés... edzéssel, mint a falmászás, futás, erőnléti edzések..., amire lehetőséged van. Elvégre a tested és elméd uiralása, maximális kihasználása a célod.


Ez mellé pedig én ajánlanék jógát, vagy olyan hasonló relaxálásban is segító tevékenységet, ami segít ellazlni, koncentrálni...

2016. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uh, oké

Futok, korizok, elkezdtem jógázni, de kicsit uncsinak tartottam mivel egy örökmozgó vagyok, de akkor ok, rajta leszek.

Úszni is jól tudok, de akkor még fejlesztem ezt is. És ez hogy van, oda be kell valahogyan kerülni, vagy toborzás vagy valami jelentkezés, mert ők kb 30-an vannak, szval nem egy nagy társaság.

2016. febr. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!