Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek és hol?

Milyen gördeszkát vegyek és hol?

Figyelt kérdés
Nem vagyok különösebbe kezdő de profi se. Eddig volt 2 dechatlonos deszkám (mind 2 eltört. 1x csak ugy 2x auto agment rajta). Most épp nincs deszkám és gondoltam szülinapra kérnék egyet. Olyan 30.000 ret költenénk rá max de még az ia sok egy kicsit. Hol tudnék venni? Milyen márkát ajánlotok(planB, darkstar, zooyork...stb)? Illetve ki lehet probalni ezt az uzletben (csak raalni vagy ilyesmi. Meg nem vettem deszkát ugyhogy nem tom h hogyan lehet).

2016. febr. 27. 19:02
 1/1 Beniy ***** válasza:

Hali! Igazából a Darkstaron, Tricks, Jart deszkákon kívül bármelyik itthon kapható normális márkát tudom ajánlani. Ha komplettet veszel, akkor valószínűleg az üzletben megengedik, hogy kipróbálj néhányat, ha nagyon szépen kéred. ;) Illetve fontos, hogy kényelmesnek érezd a méretet magát, plusz ha van elképzelésed, hogy milyen stílusú gördeszkázás érdekel, akkor ahhoz is passzoljon.

Ha esetleg nagyon nagy dilemmában lennél, hogy melyiket válaszd, de van elképzelésed, akkor nyugodtan elküldheted nekem a deszka/deszkák linkjét/linkjeit egy rövidke leírással arról, hogy mit szeretnél tudni és megpróbálok neked segíteni. :)

2016. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!