Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » BMX-esek! Manuallal kapcsolatb...

DhPÁ kérdése:

BMX-esek! Manuallal kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
ki,mennyi idő alatt tanult meg bmx-el manualozni? mert nekem nagyon nehezen megy tudnátok kicsit segiteni ezzel kapcaolatban? valamikor nem birom rendesen kihúzni és viszaesik az elje,valamikor meg kiugrik alólam,mikor meg jó lenne akkor elmegyek valamelyik irányba. létszi ajatok ötleteket

2016. márc. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

6 éven át bmx-eztem, mégsem sikerült ráéreznem a manualra... 8-10 méternél többet soha nem tudtam összehozni.

Tapasztalatom szerint, aki 1-2 hét gyakorlással nem érez rá, az nem is fog.

2016. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ.momdjuk ez atrol is függ hogy kinek milyen az egyensúly érzéke.én most kezdek ráérezni a bunny hopp-ra 1-2 év utád de még mindif nem megy elég magasra 20cm,erre ötlet (hogy kellene nagy bunny-t csinálni)?
2016. márc. 2. 09:02
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ,én még 5métert se tudok nem hogy 10m-et legtöbbször 1-2m valami ötlet? (jó taktika) meg a bunny hopp se megy max 20cm de erre is 2 évután kezdek rájönni
2016. márc. 2. 09:09
 4/4 lol2 válasza:
én 1 éve bicozok es a rekordom kb 50 méter 😃 de barhova megyek gyakorlom , sok idő nagyon még raerzel es fullosan megy 😃 remelem kesobb javul nekem is 😃
2016. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!