Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Haladó szintű karatés vagyok,...

Haladó szintű karatés vagyok, szerintetek lehet végezni minden nap viszonylag kemény szintű felületkeményítést?

Figyelt kérdés

#karate #Kyokushin karate #felületkeményítés
2016. márc. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem versenyzel 2-4 hetente és nem a bunyóból élsz,akkor az ilyesmi totálisan felesleges sőt baromság.
2016. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a bunyóból élek, csak 8 év alatt edzéseken nem akart megedződni, úgyhogy őszintén szólva szégyenlem hogy karatemesterként nem elég erősek az ütőfelületek. Téglát tudok törni seikennel, meg a sípcsontom is erős, de mondjuk a lábfejem, a sarkam, a kézél, és stb. nem annyira mint szeretném. :(
2016. márc. 24. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy harcművésznek alap, hogy a csontozatával ölni lehessen. Úgyhogy, ha úgy érzed, hogy nem vagy elég kemény, akkor toljad neki keményen! Ebben semmi baromság nincs, nem tudom, hogy Korbács miről beszélt, de ettől függetlenül szükséged van a csontodra, úgyhogy eddzél rájuk!
2016. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem kell minden nap és ésszel kellene. Mert különben csúnyán meg lehet sérülni.
2016. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mao0122 válasza:

Zsebhoki: BÁRMIKOR!


Napi háromnál több nem ajánlott, különben sérül a felület.

2016. márc. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!