Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Wrestleman...

Mi a véleményetek a Wrestlemania 32ről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem volt rossz, jobb volt mint papírforma szerint, érdemes megnézni.(nem spoilerezek még csak 1 hát telt el óta lehet még van aki megnézné).
2016. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-spoiler-


Szerintem gyenge volt. Kezdjük a főemccsel, melyben Triple H gyenge bevonulással kezdett. A WM31 és WM30 után nem ilyen gyenge bevonulásra számítottam. Roman se a nézőtérről jött be, ahogy szokott. Aztán a meccs, ami egyáltalán nem volt fordulatos, sőt, kiábránditó volt a vége. Semmi váratlan belépő, semmi váratlan fordulat nem volt benn.


Brock vs Ambrose: Papírforma meccs, ebben sem volt sok izgalom.


Undertaker vs Shane: Ez az egy tetszett, főleg a -spoiler-a nagy ugrás, az vitt mindent. A végeredmény papírforma votl, de azért egy izgalmas meccset csináltak, és a bevonulás se volt rossz.


The New Day: Értelmetlen votl számorma a műzli & Dragon Ball kinézet kombó. Nem tudtam hova tenni. A táncolásuk vicces, meg a meccs se volt rossz.


Rock megmutatta amgát és lenyomott pár poént, meg feszitett a lángszóróval, de jobban örütlem volna ha nyom egy meccset, vagy visszatér.


A többi meccs szerintem felejthető.

2016. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiráááááály, mert roman lett ismét bajnok!!:)
2016. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!