Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Összeállítani nekem egy...

Jani9999 kérdése:

Összeállítani nekem egy deszka szettet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 170 cm és 38 lában van meg 48 kg vagyok.

2016. ápr. 17. 13:42
 1/4 anonim válasza:

Mennyit szánnál rá? Csak egy komplett gördeszka kell vagy pedig kell még hozzá egy bukósisak, térd-, könyök-, csuklóvédő vagy még egyéb is?

És mire akarod használni? (pl:gurulásra vagy kisebb trükközésekre vagy lrofi szinten akarsz)

Ha ezekre válaszolsz, akkor összetudok állítani egy deszka szettet! :)

2016. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan 40 ezret szánnék rá és komolyban is használnám de védelmi cuccok már vannak :D
2016. ápr. 18. 18:47
 3/4 anonim válasza:

[link]

Ezt nagyon ajánlom, legjobb gördeszka!!!

Valami elképesztően simán gurul, nagyon strapabíró és 8.0-ás méretű.

Nekem 2 éve van ilyenem és aktívan használtam és használom a mai napig is. Semmi baj nem volt eddig még vele. Mindent meglehet csinálni vele! Úgy az egész gördeszka nagyon egyben van.

Ha ezt választod, akkor nem bánod meg! Megéri az árát! :)

2016. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beniy ***** válasza:
Ha van rá 40 rongyod, akkor már nyugodtan vehetsz egy Elementet, Zerot, Santa Cruzt, egy komolyabb Almostot, ha találsz Flipet, Creaturet és hasonló komolyabb kompletteket. Ezeket tudnám inkább ajánlani, mert ezeken már olyan cuccok vannak, amiket később is nyugodt szívvel használhatsz, annyira nem szükséges a cseréjük.
2016. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!