Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Félek a versenytől?

Félek a versenytől?

Figyelt kérdés

Nemsokára indulok az első full kontaktos karate versenyemen, de be vagyok tojva. Az edzőm szerint nagyon jó esélyeim vannak, erős vagyok, jó az állóképességem. Mégis félek a vereségtől, nem tudom mire számítsak.

Karatés lányok segítenétek?

18/L



2016. ápr. 17. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajrá, merj ütni, és tényleg ne menekülj! Ha viszont vesztesz, akkor a következőre erőt ad hogy kijavítsd!
2016. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A verseny egészen más mint az edzésen való verekedés, de ezt te is biztos érzed ! :)

Én is karatéztam, és jól ment, viszont minden versenyen leblokkoltam és ,,szétvertek". Valaki versenyzős típus, valaki nem. Próbálj meg arra gondolni hogy ez is csak játék és ne félj az ellenféltől!!!! Ne menekülj előle, ha közel kell akkor közel, ha távol akkor távol menj :)

2016. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!