Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan olliezzak?

Hogyan olliezzak?

Figyelt kérdés
Gördeszkával tanulok olliezni és fűben már egész normálisan megy, de betonon félek, hogy elesek és eltöröm a kezem ezért nem bírom a begyakorolt mozdulatot csinálni. 4 éve már eltörtem a kezem, azóta tavaly került elő a deszka és csak ide-oda mentem vele. Van valami ötletetek hogyan szűntessem meg ezt a reflexszerű félelmet?

2016. máj. 21. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordj védőfelszerlést! Ha a biztonságérzetedhez kell akkor minden testrészedtre. Vagy hallgass közben valami zenét amit szeretsz, de azért ne metált:)
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azóta legalább már próbálkozni merek és volt is egy-két normálisabb csak mivel régi is volt a deszka, meg nem volt vmi minőségi sikerült az egyik felfüggesztésnél eltörni a lapot :S :D
2016. máj. 23. 23:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz ajánlani valamilyen deszkát ami kezdőknek jó? Nem kell nagyon durva max kickflipezni akarok de az se biztos h lesz :D
2016. máj. 24. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Most röhögni fogsz, de én gördeszkázni se tudok:DD Pont most akarok venni egyet. Ez lesz a nyári terv, megtanulni deszkázni. Én 25 ezerért a Globe diablo oxblood-ot néztem a Harlee shopból.
2016. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!