Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy építsek fel egy gördeszká...

Hogy építsek fel egy gördeszkát olcsón?

Figyelt kérdés
Van egy deszkám, csak a lapja el van repedve, szerintem nem soká el fog törni. (Olliezgatok) A csapágyai egész jók, szerintem a kerekei is, csak picit el vannak kopva. A felfüggesztés is jó, csak a deszka oldalra húz. A smirgli nagyon rossz állapotban van, alig tapad. Hogy tudnám minél olcsóbban felújítani a deszkát? Hol vegyek alkatrészeket, milyen alkatrészeket vegyek? Esetleg írhattok olyan helyeket, ahol komplett deszkát lehet olcsón jót venni. (Nem versenyzésre használom, nem kellenek 10.000 forintos alkatrészek, csak guruljon rendesen, és ne törjön el, ha olliezok, meg kezdő trükköket csinálok.)

2016. máj. 26. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy új deszkalapot meg új grip tapétát, ha az új deszkalapon nincs.
2016. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
74%
Az ipari tömegtermelést nem tudod legyőzni se árban, se minőségben; úgyhogy a legegyszerűbb, ha veszel (szak)boltban egy gördeszkát.
2016. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!