Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft sniper! Melyiket...

Airsoft sniper! Melyiket vegyem: cyma 702, cyma 701, well mb03, a&k s24?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes venni? Melyik a legerősebb? Melyik a legpontosabb? Melyik a leginkább megbízható, legtartósabb?

Köszi előre is.



2016. máj. 29. 18:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
well mb03 nagyon jó kis fegyver
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Komolyan? Csak mert én azt hallottam hogy a well nem valami jó. De az ára nagyon csábító :D
2016. máj. 31. 22:01
 3/18 anonim válasza:

Haveromnak a&k m24-e van,lőttem is vele. Nagyon masszív,pontos,jól tuningolható. Ha érdekelne a mesterlövészesdi valószínűleg ilyet vettem volna.(de én inkább mk18-at vettem)

Cyma egész jó,de az inkább az AK és Dragunov szériában érdemes.

Well-t nem vennék,túl gyanusan olcsó=valószínűleg egy hulladék a belseje.

Inkább vennék használtan egy jó minőségűt mint egy ilyen vackot.

De te döntöd el mire költöd a pénzed.

2016. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ezek közül az s24 et ajánlom, akapból pontos, masszív, nem nagyon tud tönkre menni. Az mb03 ból is lehet jó fegyver, de ha csak egy kicsit is akarsz rajta erősíteni, akkor az egész belsejét kell cserélned. A címa modellekről pedig még nem is hallottam
2016. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem airsoft meccsekre használnám, otthoni lődözésre lenne. Olvasgattam az a&k s24-ről, egész jókat írnak, de valahol mintha azt írták volna, hogy görbe a csöve. Na most ez igaz-e egyáltalán azt se tudom, mindenesetre fontos a pontosság, mint az erő egy picivel (de sörösdobozt lyukassza ki azért). Használton is gondolkodtam, de az eléggé zsákbamacska nem akarom, hogy átb.sszanak. meg láttam egy másikat még, árban ez már a felső határ hakkotsu m40a3, erről tudsz valamit?

ja, és köszi a választ

2016. máj. 31. 23:43
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi neked is, akkor az s24 javára látszik dőlni a mérleg nyelve
2016. máj. 31. 23:45
 7/18 anonim válasza:

Sörösdobozt kilyukassza még a kispisztoly is.

Nem ferde a cső,haveromnak legalábbis nincs ilyen gondja. Max gyári hiba lehet. De az a&k évről évre egyre jobb minőségű cuccokat készít szóval régebbi kommenteket nem érdemes olvasgatni róla.

Legtöbb mesterlovesz a&k m24-gyel kezd,de sokan maradnak is ennél annyira jó.

2016. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát ha sokaknak bevált, akkor nekem is befog, legalábbis remélem. köszi sokat segítettél :)
2016. jún. 1. 00:29
 9/18 anonim válasza:

Ja és az m40...

Van egy ismerősöm akinek ilyen van,szét van neki tuningolva,durva cucc. A hokkatsurol még sose hallottam,de a nevebol arra következtetek hogy japán lehet. Viszont ha japán akkor valószínűleg elég jó lehet.

De ha csak kerti lovoldozesre kell akkor teljesen felesleges kidobni ilyenre a pénzt. Az a&k m24 tökéletesen megfelel a célra.

2016. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom. a különbségből meg veszek egy távcsövet mondjuk.
2016. jún. 1. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!