Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idő után kopik ki a...

Mennyi idő után kopik ki a fekete öv?

Figyelt kérdés
Osu! 2 éve szereztem meg a fekete övet, azóta napi 2x használom. Még nem kezdett el kopni, de már néhány edzőtársamnak az öv széle kopott. Mennyi idő után kezd el kopni? (Nem várom hogy kopjon, csak érdekel.) Köszönöm. Osu!

2016. jún. 17. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

finomszemcsés csiszolóvászonnal átmész a szélein és akkor úgy fog tűnni,hogy már 10 éve megvan.

csak vigyázz nehogy a csajod egyszer bedobja a fekete ruha mosásnál a gépbe és kimossa black magic-el,mert akkor oda lesz az antikolás.

2016. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves Korbács, de direkt írtam, hogy nem várom hogy kopjon, és csak érdekelne hogy kb mennyi idő alatt kopik meg a széle. Másrészt pedig a karate öveket nem is szokták mosni. Nem fejtem ki miért, ha érdekel nézz utána. :)
2016. jún. 18. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

ööö, erre milyen választ vársz ?

Mennyi idő után kopik el egy fekete póló ?


Milyen márkájú az öv ? Milyen gyakran mosod ?


Nekem 6 éve van meg az az öv amit most használok, semmi baja nincs.

2016. jún. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!