Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetek formula pilóta?...

Hogyan lehetek formula pilóta? Késő lenne 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nyílván nem akarok rögtön forma 1be bekerulni, csak valami kisebb csapatokba. 16 evesen késő lenne neki állni? Mi kellhet hozzá?
2016. jún. 17. 23:06
 1/6 likebike ***** válasza:
Sajnos szerintem igen.A versenyzők már kiskoruk óta(6-8)gokarttal kezdik,aztán lépnek feljebb:Forma-3(ha van olyan),Forma-2,Forma-1.
2016. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 likebike ***** válasza:
Amúgy hogy mi kéne hozzá?Pénz,szponzor,vezetési készség,intelligencia,egy szakmai csapat(csapatfőnök,szerelők,orvosok,nutricionisták) és sok-sok szerencse:)
2016. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha vennek egy gepet, azzal tudnek indulni mondjuk kisebb versenyeken? Vagy csak rajulni tudnek? :D
2016. jún. 19. 19:52
 4/6 likebike ***** válasza:
Tudnál,de ahhoz olyan gép kell és az nem 200 Ft:)).Kéne a versenyekre a nevezési díj,szállítás,kajára nagyon kell figyelni(súlyhatár miatt),szóval nagyon drága.Én nem értek ehhez annyira amúgy:).
2016. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat tudom, jelenleg crossbowot nezek
2016. jún. 19. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Gazdag szülők kellenek hozzá akik nyomatják a nem olcsó gokartedzéseket a kiskölöknek szinte óvodás kortól. Ha ez kimarad akkor baxhatod. De még elmehetsz pl rallyzni,csak oda is kell azért bőven sok pénz.
2016. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!