Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik való egy 16 éves...

Melyik való egy 16 éves lánynak, aki 160 cm magas és 50 kg tömegű? Az oxelo yamba vs. Oxelo big yamba?

Figyelt kérdés
Voltam már egy boltban, ahol mindkét méretet láttam de nem tudtam eldönteni, hogy melyik lenne a jó méret... a másik kérdésem pedig az lenne, hogy az oxelo yamba rosszabb minőség, mint a pennyboard? És érdemes megvenni a yambat?

2016. jún. 21. 10:52
 1/1 anonim válasza:

Mivel ez egy cruiser, így nem számít teljesen, hogy milyen magas vagy és mennyi a tömeged. Inkább próbáld ki mindkettőt, és dönts, hogy melyiken élvezetesebb a gurulás.

A Penny és a Yamba között nem sok eltérés van. A súlyuk majdnem megegyezik, viszont a Yamba sokkal hajlékonyabb, mint a Penny. Mindkettő sokáig kitart, így jól válaszd meg.

Nincs gond a Yambával, de sokan mondják, hogy a Penny jobb, mivel gondosabban van összetéve.

Ha megengedheted magadnak, válaszd a Pennyt, de a Yambát sem bánnád meg. :)

2016. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!