Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Scott Adkins ha olyan nagy...

Scott Adkins ha olyan nagy harcos a való életben is akkor miert nem próbálja ki magát az MMA ban?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy egyszerűen csak nem akarja..de lehet vajon más oka?és szerintetek tudna ott valamit kezdeni?

2016. júl. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Színész, nem veretheti szét az arcát.
2016. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

a kérdést olvasva nem is értem,hogy a neves terroristák elfogását,likvidálását miért a delta force végzi,amikor szólhatnának stallone-nak is,mivel ő játszotta rambo-t ugye,hogy kapja el őket.

miért nem neki szólnak akkor?

kb ilyen szintű a kérdés is.

2016. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, hisz egy ember elintézné az egészet. De már inkább Schwarzeneggernek kéne szólni, hisz ő a terminátor. De Robert Patrickot még észre se vennék, hisz úgy fojna be a területre, és venné fel mások alakját.


Kérdésedre! Jó harcos, egy átlag pacákot elver biztos, még egy átlag küzdősportolót is, de olyat akinek ez az élete, ő meg a színészkedés miatt edz csak így nem.

2016. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ajánlanám az ironikus idiótának Scott Adkins edzés és harc-videoit,nagyon úgy tűnik,hogy van olyan szinten mint egy MMA-s..azért nem értem,mivel a mai világban minden a pénz körül forog és gondolom nem mindig forgat filmeket Adkins szóval simán küldhetne,nyilván van valami konkrét oka amit nem ismerhetunk,csak kíváncsi voltam a válaszaitokra,kivéve a hülyékére
2016. júl. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!