Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdenêk gördeszkázni...

Elkezdenêk gördeszkázni deeeee?!

Figyelt kérdés
Szóval ciki, nem ciki de baromira félek... Igazából azt se tudom hogy kezdjek hozzá... Láttam youtubon vidiket de egyszerűen nem tudom de félek :( uncsim deszkáján probaltam gurulni de nem mertem csak ha fogta a kezem ( egyedul hatravagodtam) mikor elkezdek gurulni nem tudom feltenni a hajto labam... Felek is... Aaaahj pedig olyan jo lenne mert szeretnek legalabb gurulni ha trukkozni nem is... Tippek ? Tapasztalatok? Ti nem feltetek mikor elkezdtetek?

2016. júl. 17. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2016. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, mért?
2016. júl. 17. 19:39
 3/11 anonim válasza:

Először gyakorolj szőnyegen. Ha betonon nem megy akkor hívj el valakit, hogy segítsen fogni a kezedet.

Kezdj el gurulni lassan, lökj egyet a lábaddal és úgy rakd fel a lábadat. Aztán lehet egyre gyorsabban csinálni. De ha még 1 lökéssel se megy felrakni a lábad, akkor gyakorold egy helyben.

Először persze nekem se ment. 2-3 napi gyakorlás után sikerült csak normálisan mennem.

2016. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erdély melyik részén élsz? :D ha közel laksz megtanítalak az alapokra. Elöször szőnyegen, füvön állj(!!) vele. Állj a deszkán és dőlögess jobbra, balra. Ez segít az egyensúly fejlesztésében és komfortosabban érzed majd magad a deszkán

16/l

2016. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :d Érdekes hogy nem jöttek offok.. Szerintem szőnyegen nem probalom ki mert nincs hol de füvön is hasonló lehet a helyzet :d
2016. júl. 19. 10:13
 6/11 anonim válasza:

Jé.:) Én is Erdélyi vagyok és most tanulok deszkázni. Én először a szőnyegen álltam rá és ott gurultam, aztán kimentem utcára és szerencsére nem lettünk közeli haverok az aszfalttal.

Amúgy most már tudsz menni? Hogy állsz a kanyargással?

16/l

2016. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap mar sikerult elinduljak bele betonon es feltennem a labam :$ de a kanyarodas meg nem megy :((
2016. júl. 22. 08:30
 8/11 anonim válasza:
Én mikor legelőszőr gurultam, nagyot tanyáltam az úttesten. Második próbálkozásra már jobban ment. :) Arra figyelj hogy ne arra a lábadra támaszkodj amivel lököd magad!!(ezért estem) NE félj ráállni a deszkára. Próbálj egy helyben állni a deszkán, először kapaszkodj aztán kapaszkodás nélkül. Dülöngélj jobbra ballra, kanyarodj egy helyben. Ha már megállsz ralyta, akkor próbáld meglökni magad, gurulni. Ha esel, állj talpra!! Fojtasd! Senki nem mondta hogy sérülés nélkül nem tudsz mehtanulni deszkázni! Gyakorolj sokat, aztán majd bele jössz. Sok sikert! 😉
2016. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. júl. 23. 16:04
 10/11 anonim válasza:

Szia én vagy 2 napja kértem el deszkázni,és bevallom már elég jól megy.

Pár tipp:

-a terdeid ne érjenek ossze

-ha deszkát veszel elsőnek ne a legdrágábbat,lehet be le un sz es ki dobni ra penzt

-rogyazd be a labaid

-legyél magabiztos

-de ne bíud el magad

-gyakolj sokat


Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan most már eleg jol gordeszkazok,trukkozok

2016. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!