Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri az olcsó longboard?

Megéri az olcsó longboard?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő vagyok és nem nagyon vagyok képben az árakkal és a márkákkal de szeretnék venni egy longboardot. Igazából csak gurulásra kéne. Már találtam egyet ami 15k körül van de nem tudom h érdemes e megvennem.

2016. júl. 31. 06:22
 1/9 anonim válasza:
2016. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kicsit többet szánsz rá azt sem fogod megbánni, mert ha bejön a sport hamar rájössz hogy itt érdemes a minőséget megfizetni és veszel egy újat. Nem mondom, hogy első longinak vegyél egy 50-60ezres deszkát, de azért érdemes kicsit utána nézni és akár használtan venni egy jobbat tűrhető áron.(jofogas vagy facebookon is van egy longboard adás vétel csoport).Mert itt nagyon sok múlik a minőségen, akár a biztonságod is. De az is, hogy beleszeretsz-e ebbe a sportba. Mert egy gyenge minőségű deszka ami nyikorog, szarul gurul, kotyog hamar elveszi a kedved. Szerintem nézz be a deszkak.hu vagy a wakeshop.hu oldalra mert baromi nagy a választék. Vagy a decathlonba is vannak longik, amik ha csak gurulgatni akarsz arra elég jók. Remélem tudtam segíteni!
2016. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! És szerinted Ebayről 25000- ért érdemes?
2016. aug. 16. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha belinkeled, akkor szívesen megnézem
2016. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez nem az mert meggondolták magam. :

[link]

2016. aug. 17. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
*meggondoltam
2016. aug. 17. 23:25
 7/9 NVikike válasza:
Én a minap vettem meg egy Choke Freedie III longit jóformán vadi ujan 18000-ért (eredetileg 33000 körül kapható). Jól jártam?
2016. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NVikike válasza:
Én a minap vettem meg egy Choke Freeride III longit jóformán vadi ujan 18000-ért (eredetileg 33000 körül kapható). Jól jártam?
2016. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végülis arra,hogy belekóstoljatok a sportba szerintem ezek teljesen rendben vannak. Aztán ha esetleg még sem jön be a longizás, akkor nem buktál akkora összeget sőt el is tudod adni. De ha meg bejött és komolyabban akarod csinálni akkor bármilyen deszkával kezditek, úgy is rájöttök az évek során ,hogy milyen deszka elégíti ki legjobban az igényeiteket. Sőt az iskérdéses hogy milyen stílusban szeretnétek menni, mert különböző stílusokat más más deszkával lehet nyomatni. Pl lejtőn lefele zúzást és slideolás ezekkel nem lehet viszont arra tökéletes hogy megtanuljatok gurulni és utána a városban cirkáljatok. Ja és bocsánat hogy csak most válaszoltam:)
2016. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!