Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gordeszka, ez jo deszka?...

Gordeszka, ez jo deszka? ⇩⇩⇩

Figyelt kérdés

Levaltanam a regi nem bevallt deszkam es erre gondoltam [link]

Ez egy oxelo deszka. A megvasarlasi helyert es az araert neztem ki ezt. Kerlek ha volt mar ilyened vagy ha ertessz hozza es eltudod donteni h ez egy jo

(konnyen gurul. ,minosegi , jol lehet vele trukkozni) deszka-e , akkor segits hpgy ne vegyek megint egy dz@r deszkat!!!!

A valaszokat elore is koszonom!



2016. aug. 15. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó, nekem is oxelo lapom van.
2016. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%

Ez borzaszto

1.Mi az h 50% kanadai juhar?

a tobbi ragaszto?(mert biztos nem uvegszal)

2.54 es kerekek(altalaban trukkozeshez 50-51 es kerekeket szoktak hasznalni,streeteleshez 54 eset)de mivel eleg keskeny a lap(ami trukkozeshez jo) igy egyaltalan nem illik ossze a kerekkel

3. egyik kepen azt irja abec 3 masikon abec 5(Az abec a csapagy minoseget jeloli hatobbet akarsz rola megtudni olvass utanna)ha abec 3 az GAGYI

Vegszo

Ha komolyan elszeretnel kezdeni gordeszkazni erdemes egy jo deszkat venni amit lehetoleg te raksz ossze viszont az sokkal jobban megeri tenyleg


ha van kerdesed irj ram Privatba nyugodtan akar segitek neked osszerakni is egyet neten:D

2016. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek elég lesz egy decathlonos oxelo gördeszka. Azok egész jól bírják és nem annyira drágák. A 12k-sakat ajánlom. 50%-ban kanadai juhar, ami nem rossz, mert a nagyon jó lapokat teljesen kanadai juharból gyártják. Akkor, ABEC5-ös csapágyai vannak, ami nem a legjobb, de nem fog eltörni, mint az ABEC3. Intersportban ugyanennyiért adnak ABEC3-asat. A kerekei is elmennek a trükközéshez, viszont közlekedni vele nem kényelmes.

Szóval jha, kezdésnek nem rossz, aztán mikor jártasabb leszel a deszkázásban és már biztos, hogy komolyabban fogod űzni, akkor meg összerakathatsz egyet magadnak :D

2016. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!