Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkour veszélyei?

Parkour veszélyei?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy parkournak számít, de elhagyatott és nem elhagyatott (oda éjszaka) épületekbe, helyekre szeretnénk 2 barátommal menni. Csak felfedezni, fényképezni rongálások nélkül. Mik a veszélyek? Ha elkapnak ki bírom magyarázni magam hogy csak fényképezni jöttünk? Sebektől (mászás vagy bármi) hogyan tudom megkímélni magam stb.?

2016. szept. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
tö.ödre esik egy válaszfal
2016. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem épp parkour. Ha magánterületre illetéktelenül bementek annak lehet jogi következménye akár elhagyatott akár nem. Elhagyatott épületeknél nem tudhatod, hogy milyen statikai állapotban vannak: rád eshetnek törmelékek lezuhanhatsz stb... ha ez nem tántorít el vigyél vastag farmert hosszú ujjú felsőt és egy kesztyűt, hogy ne nyúlj éles dolgokba. Ha elkapnak biztiőr válogatja menyire úszod meg ha rendőr az neccesebb.
2016. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Budapesti vagyok, sok elhagyatott helyet jártam már be barátokkal. Hozzád hasonlóan imádom az ilyen helyeket. Ez nem parkour, ez urbex. Azaz urban exploration. Írj privátban és mesélek. Nem kevés olyan helyzetből vágtam ki magam, ami jogi következményekkel járt volna. Adrenalin-függő vagyok, számomra az efféle helyek (elhagyatott romos épületek, veszélyes omladozó helyek) mindig szépséget rejtenek.

2016. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!