Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kb.4 éve deszkázok és 3...

MattyMaster kérdése:

Kb.4 éve deszkázok és 3 hónapja gyakorlom a kickflippet de még nem megy, szerintetek mi lehet a baj? Vagy inkább hagyjam az egész deszkázást mert ez engem nagyon demotivál

Figyelt kérdés
Kipörgetem a flippet de csak hátsó lábbal tudok ráérkezni (3 hónapja gyakorlom) 12/F

2016. szept. 23. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kipörgeted,akkor már túl vagy a nehezén szerintem,lehet hogy gyakorolni kéne a landolást először ha az nem megy.alap trükkök mennek?(shove it, fs/bs180,ollie meg ilyenek?csak mert ezek után érdemes nekimenni a kickflipnek.bár ha 4 éve deszkázol,akkor gondolom tudod.Kérj segítséget más deszkás arctól ,nézze meg hogy mit rontasz el meg iyenek,biztos tud segíteni.de ne hagyd abba azért mert demotivál,ha majd beadod először a flipet,onnan már sima ügy.sok gyakorlás!
2016. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bs ollie fs ollie shuvit fs shuvit ezek mennek csak az a baj hogy faluban elek ahol egy deszkas sincs rajtam kivul regebben volt itt egy aki tanitgatot de o felkoltozott pestre
2016. nov. 10. 02:46
 3/3 anonim ***** válasza:
közeledben nincs vmi város?alkalmanként fel lehetne járni akár,hátha vannak deszkások,vagy valakit rá kell beszélni ,hogy csapassa veled
2017. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!