Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Józsefvárosi piacon milyen...

Józsefvárosi piacon milyen Airsoft fegyver márkákat lehet találni?

Figyelt kérdés

Konkrétan engem Boyi (vagy Kalash) márkájú fegyverek érdekelnének. Ami megtetszett, az a Kalash RK-03 (AK 74 full fém és fa). Holnap utazom Budapestre a fegyverért. Kérdésem, lehet a piacon ettől a gyártótól származó fegyvert kapni? Már az összes üzletet végig kérdeztem, mindenütt elfogyott. :( Utolsó lehetőségem a piac.


Kérlek, válaszoljatok minél hamarabb, nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!


2008. okt. 2. 18:47
 1/7 anonim válasza:
16%
!!!VILÁGBÉKE!!!!
2008. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha Neked az Airsoft még ismeretlen fogalom, nyilván ezért zárkóznak el ettől a hobbitól/sporttól néhányan. Ezt ajánlom olvasgatni ;) Magyar Airsoft Szabályzat: [link]
2008. okt. 5. 11:07
 3/7 anonim válasza:
17%

médin csájna


MILYEN MÁRKÁRÓL BESZÉLSZ TE??? :D


80-as busszal kell menni a fogarasi fele a volt lógernél és ott egy bolt ahol eredeti AS van.

2009. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%

Jing Gong - M4/M16 széria,MP5 széria,Dragunov,BAR10 sniper

AGM - MP40,M14,M4/M16 széria

Cyma - AK széria,M14,MP5

D-Boys/Boyi/Kalash - M4/M16 széria,AK széria (tekintve hogy fa fém arany árban)

Well - M4/MP7/Skorpió (ritka mint a fehér holló + AEP)

L96 sniper


Őszintén szólva nem tanácsolom senikinek,hogy piacon vegyen puskát...szállítás/tárolás során sérülés + egész nap kint van a standon...nincs rá garancia + ha az eladó

szenyó jól levesz 10 ezer forintal...


És ugyebár a készlethiány,tehát ez csak irányadó.

2009. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kezdjük ott,hogy airsoftot nem piacon kell venni
2010. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemazért de a kínai fegyvereket (vagyis JG Boyi Well Cyma Umarex)érdemesebb ott megvenni mert ugyanis egyik boltban sincs kínai fegyverekre garancia egy 2 meg át kell nézetni mindenféleképpen akárhol veszed a piacon legalább olcsóbb mint boltban különben kis reklám : generalairsoft.eu nyíregyháza jó árak most minden 5% al olcsóbban és + 9000 forinttal adnak red-dotot lámpát lézert a renddotot még be is lövik a fegyverhez ahogyan a lézert is ennyi.
2011. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Umarex nem tudom neked mióta kínai de mindegy végülis mindenkinek más nekem a Umarex az inkább német..
2012. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!