Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 12 éves vagyok 152cm, és...

12 éves vagyok 152cm, és 37-38as lábakkal rendelkezek. Milyen méretű gördeszka jó nekem, és hol érdemes beszerezni, úgy hogy max,25. 000ftba kerüljön? Lehessen vele alaptrükköket csinálni!?

Figyelt kérdés
Hello,12 éves vagyok 152 cm és a lábam 37-38as... Hányas méretű deszka lenne jó,illetve hol érdemes beszerezni?

#gördeszka #sport #deszka #nempennyoard
2016. szept. 28. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem keresss fel deszkásokat, és kérdezd meg őket, van-e eladó deszkájuk. Nagy rá az esély, hogy töknreteszed az elején, pár hónap után. De az is lehet, hogy nem. Mindkét esetben olcsóbban vehetsz jó deszkát ,ami ugyan használt volt, de nem került túl sokba, jó volt, és gyakoroltál vele.

És amikor már tudsz vele bánni, jöhet egy új, amit már amgad is ki tudzs választani.

2016. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!