Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sok átlagember miért hiszi...

Sok átlagember miért hiszi magát olyan keménynek?

Figyelt kérdés

A legtöbb átlagember aki semmilyen küzdősportot/harcművészetet/önvédelmet sem űz, de még sok sportolni se sportol miért hiszi magát keménynek ?

Őket nem veri meg senki, meg ellenük egy küzdősportoló sem ér semmit, max a világbajnokok.

A haveri körömben is ez van, én Thai Boxolok, és bírom amikor mondják nekem hogy: "hát biztos kemény vagy, meg elvernél másokat, de engem azért nem", közben meg a gyerek csak gépezik, xboxozik , még gy verekedése sem volt, ilyenkor legszívesebben úgy megverném az ilyeneket. Az ember kőkeményen dolgozik, áldozatot hoz ezért, erre meg egy olyan aki semmit nem csinál lehordja, és feljebb rendeli magát!

De egy csomószor éltem át ilyet, valakinek meséltem hogy az új osztálytársát ismerem, 8 éve bokszol, erre: Majd megverem ha balhézik. pff . .

Meg mindenki olyan kemény, senkit nem érdekel hogy ő mekkora harcművész, mert tökön rúgja és vége.



2016. okt. 2. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék. Ebből kell kiindulni. Nem kell felvenni a hülyeségeiket. Ha nagyon erősködnek, akkor pedig lehetőséget kínálni nekik, hogy megmutassák mennyire kemények. De attól nem lesz neked jobb, hogy elversz egy szájhőst.
2016. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én úgy megvernélek hogy csúszkálnál a földön segítségért kiabálva, na, most jobban ideges lettél? Igen? Örülök😊😂😂

Azért sportolsz hogy mások elismerjék amit csinálsz? Akkor nem is kéne csinálnod :D


A kérdésre is válaszolva mert úgy érzik hogy megvernék a másikot :D

2016. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. 5 éve bokszolok. Csak azért mert vékonyabb testalakatú vagyok,meg nem vagyok kitetoválva meg nem vagyok kopasz akkor már sok ember szerint nem is lehetek jó bokszoló. Pedig semmi köze a harctudáshoz hogy mennyire vagyok kigyúrva meg van e tetkóm. Néha még megjegyzést is tesznek rám csak azért mert nem verekszem a hétköznapi életben. De szerintem kifelé azt mutatják hogy nem félnek tőled/tőlem,de belül reszket,csak így leplezik.
2016. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok ember meg rosszul lássa saját magát.Sajnos már nem 1 olyan embert láttam aki azt hiszi magáról hogy erős és izmos.(ez lehet hogy képzavar vagy valami betegség,mert komolyan is gondolják)
2016. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Az osztályomban is van egy gyerek aki tavly óta hajtogatja hogy az nem ér semmit, hogy én boxolok meg látszik is, hogy ellene semmi esélyem nem lenne(teszem itt arra gondolt hogy én 57 kiló vagyk ő meg 85) meg mert én csak ütni tudok stb...

Nah hát ha hiszed ha nem pénteken úgy hozta az élet hogy volt lehetőségünk bunyózni egyett (volt biztosítva kesztyű, fejvédő). 20 percig kellett győzködni, hogy belemenjen (olyan érvekkel próbált kibújni, hogy abból csak verés lenne meg nem akarja hogy feljelentsem utána :"D) aztán csak sikerült meggyőzni feltéve hogy egy másik gyerek is bunyózik velem(wtf?!) Az önkéntes "hőst" kíméltem természetesen ;)

Aztán jött a kemény barátunk...hát úgy elvertem mint a sz@rt :D

Jól esett.

2016. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, Kérdező, de attól, hogy verekedni nem tud, még igenis lehet kemény. Például manapság általános, hogy van nála valami segédeszköz (kés, vipera, tazer, esetleg lőfegyver). Egy machetát lengető üvöltő elmebeteggel szemben te megsütheted a harci tudásod, hacsak tényleg nem vagy megamájszter streetfighter, úgy fölszeletel, mint a szalámit.
2016. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elírtad a kérdésben,mert nem átlag ember,hanem átlag gyerek,vagy átlag kamasz lenne a jó szó itt.
2016. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Puszta kézzel érti. Amúgy 18 vagyok, a többi is ezekhez közelít.
2016. okt. 2. 14:25
 9/12 A kérdező kommentje:
És igen, idegesítő.
2016. okt. 2. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, elhiszem hogy idegesít, de nem tudsz mit tenni.

Vannak bizonyos divathullámok, aminek a legtöbb fiatal meg akar felelni.Pl ilyen divathullám most az is, hogy mindenki kemény, meg gengszter, meg nem tudom milyen harcos.

A legtöbb ilyen kis fa*fej, ha fejlődött 5 kg-ot a fekvenyomásban, vagy két hete jár küzdősportra, vagy végignézte a vitathatatlan 1-2-3-at, máris a tápláléklánc csúcsára képzeli magát, mint főragadozó és mindenki csak alatta helyezkedik el.Fogalmuk nincsen a világról, meg rohadtul nem tudják hányas a kabát, csak elvannak a maguk kis rózsaszín álomvilágában, ahol mindenkit levernek.

Ezzel nem tudsz mit csinálni, max annyit ha valaki nagyon nyomul, akkor kihívod őt kesztyűzni, egyébként meg sz*rd le magasról.Nehéz lesz, de muszáj, a saját lelki nyugalmad érdekében.

2016. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!