Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megszeretnék tanulni gördeszká...

Megszeretnék tanulni gördeszkázni, hogyan állja neki?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és lány. Már régóta tervezgetem, hogy elkezdek tanulni, de sosem szántam rá úgy maga igazán, amikor alkalo adodott akkor "tanultam" annyit tudok h nem esek le róla..:P Volt diáknap a suliban és ott is voltek bmx-esek meg deszkások és imádtam szájtátva néztem őket. És most komolyan elhatároztam, hogy megtanulok deszkázni. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Arra gondoltam h innen rendelek gördeszkát egyből az elsőt a kezdőknek:

[link]

ez jóó?? kezdésnek? ha nem akkor mondjátok mi merre létszives. meg hogy hogyan álljak neki?? ill álljunk mert a bnőmmel 2en szeretnénk. :)

Előre is köszönöm a segítségeteket. :)


2010. ápr. 24. 21:22
 1/7 anonim válasza:
55%
én most 12 f vok és lány ugyszintém. 10 évesen vágtam bele a gördeszkába egy old school-os deszkával. pár nap alatt megtanultam gurulni meg 45 fokos fordulatokat gurulás közben. de pár hét után lecseréltem Az old schoolos deszkát egy sokkal jobbra ami ugy 30-40 € lehetett. már pontosan nem is tuom. azon megtanultam elsőként olliezni. most két év allatt ezeket tanultam meg: ollie, nollie, shove it, pop shove it, casper, bigspin, boneless, wallie ..stb. de ajánlok kézvédőt,könyök ,térd és fejvédőt :P . ja és ha mész egy gördeszkás parkba akkor ott az ollie az alap . xal csak az után. remélem segítettem :p emígy most tanulom a railstallt.
2010. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja ésmegint én.... emíy onnét rendelj nyugodtan csak figyuzz ottt van 1135 ért a kezdős gördeszka alap ugratásokhoz stb. .. , de 1469ért meg márt sokkal proffib skate van ott xal azon a párszáz forintn már szerintem ne is múljon. én a helyedben az utolsó sokrates deszkát venném kezdésnek és alapnak. majd ha érzed h nem bírja a zúzódást v mást a deszka akk cserélj :P sok sikert :):):)
2010. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Olvassál már fiam meglátszik hogy 12 éves vagy...nem 1135 forint hanem annyi pénzt takaritasz meg te idiota xD

Az ára: 6146 ft.


xD Bocs az offért. 15/F skateboarder.

2010. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
És am kérdező szerintem tökéletes kezdésnek.Megtanulsz vele menni fordulni max az ollie és a manual.Aztán már vehetsz egy haladó deszkát.De am kezdésnek tescos deszka is jó.:)
2010. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:24-es vtam ; ]
2010. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. (: akkor azt hiszem az lesz.. aztán lesz ami lesz.XD
2010. ápr. 27. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tanultam meg gördeszkázni, hogy vettem egy gördeszkát és kimentem az utcára gördeszkázni :D:D:D
2010. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!