Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Honvéd, Korbács, Aiki! Hol a...

Honvéd, Korbács, Aiki! Hol a fenében vagytok?

Figyelt kérdés

Régen minden rendben volt itt, aki kérdezett az tök jó tanácsokat kapott, nem nyúlhatott mellé!

Ti 3-an ha válaszoltatok az olyan volt mint ha garanciát kaptunk volna, a mostaniak meg . .

KB olyan mint ha ti lennétek a MediaMarkt, ezek meg a lengyel piac! Egyértelmű hogy nálatok vennék telefont!

Rendes küzdősportokat ajánlottatok, jó tanácsokkal!

Most meg már néhány hülye szerint semmit nem ér, hiába tanulsz valamit 5-10 éve . .

Az "értelmesebbek" meg északi sáska, meg csing csang csung tikat ajánlanak!


2016. nov. 5. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

LeL. :D


Jót röhögtem. :D Amúgy az a különbség, hogy ők mindig a ringről beszélnek, a másik fél pedig az utcai harcról. Namost ringben és ketrecben teljesen más a világ, mint utcán. Utcai körülmények között a keleti stílusok erősebbek, mint a nyugatiak. Az, hogy Magyarországon milyen az oktatásuk, hát az egy más kérdés, de egyértelműen azokat ajánljuk mindig, amiket jól oktatnak.


Az meg, hogy te itt vagy, mint laikus és ugye te is a YouTubeon nősz fel, az egy dolog. Nekik, akik a ringről beszélnek, sokkal könnyebb dolguk van, mivel abban benne lenni sokkal könnyebb, mint az utcai harcban, ergó meggyőzőbben tudnak érvelni.


Mint két félnek igaza van, csak ugye a saját helyén: ők a ringhez értenek, a másik fél pedig a valósághoz.


Amúgy, ha nem lennél lusta, akkor tudnál keresni YouTubeon is, de leginkább indavideón vagy különböző Facebook csoportokban videókat utcai harcról, ahol a keleti stílusok mindig elverik a nyugati stílusokat. :) Erről ennyit. Mondjuk én ezt tudom, mert átéltem, de ha valaki a fotelben tanul harcolni, annak ez jó lehet.

2016. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


Így van, valóban nagyon rosszak ezek...:D


Amúgy kérdező, kezdj el valamit és ne szájharcoskodj, hanem menj verekedni. Én csing csungosként kiálltam szájaskodó Boxoló és MMA-sok ellen és elvertem őket, pedig akkor még olyan kezdő voltam, hogy nagyon. :D Jelenleg is Boxoló-Taekwondoos barátom ellen sparringolok és semmi baj a csing csunggal. ;) És milyen érdekes, MINDENKI, aki ezt csinálta, mint én, hogy kiállt mindenkivel, ugyanezen a véleményen van. Magyar Honvéd 20 éve űz több stílust, elvert egy alig 4 éve Wing Tsunozót, aki így is meg tudta sorozni egyszer, ez neki instant bizonyíték, hogy a Wing Tsun semmit nem ér. Azóta ezen röhögünk barátommal, hogy abszolút nem egy szinten voltak, szóval nem csoda a végeredmény. :)


No, mindegy. Kérdező, menj ki az életbe és ne a neten foglalkozz a harccal, mert azt nem lehet. :)

2016. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az általam linkelt első videót az elejétől nézzétek, nem értem, hogy miért a felétől indul...
2016. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szoktam lenni.

csak ha látom a kérdés alatt a 10 sáskás,songokus,meg ninjás teljes meggyőzőssel írt választ,akkor ahhoz nem szólok hozzá,mert az olyan lenne mintha a tinidiszkóba mennék csajozni.

meg nem is célom nekem feltétlen segíteni mindenkinek sőt,kijavítani mást meg végképp nem.

röhögni viszont annál jobban szeretek:)

2016. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a Levegő gyerekkel sparringoljon már valaki és töltse fel ide a videót, nagyon kíváncsi vagyok, mit tudhat. :D
2016. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Én nem vonom kétségbe a kun-fu hatékonyságát, de Magyarországon érdekes folyik az oktatás. Ráadásul megtanulni bokszolni sokkal könnyebb, mint kung-fuzni. Ha jobban elmélyül a harcban az ember, akkor szerintem lehet időt fordítani a keleti dolgokra is. De egyikkel sem leszel mindenható. A kung-fu sem király az utcán, mert az utcán nincs verekedés, maximum a lakótelepi suttyó tizenévesek ütik egymást, vagy rádmegy egy indián horda "kici készekkel" és elveszik a " kis pízed". Ott meg ha rambózol nagy eséllyel ledöfnek.
2016. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Méltatlannak érzem magamhoz az itteni profikkal vitázni.

Akik szerint ha rád fognak egy pisztolyt még lesz időd kést elővenni :)


Ha olyan kérdés van amire nem érkezett válasz, oda szoktam én is írni. De mivel heti 6 edzést tartok ezért kisebb gondom is nagyobb annál hogy az itteni kung fu mester magyarázzák el nekem (aki a fél életemet egyneruhában a másikfelét meg a ringben töltöttem) egy pisztoly működési elvét, meg a közelharc rejtelmeit.

2016. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket!

Honvéd szerintem ne vedd fel ennyire!

Korbács így tovább, de örülnénk ha többször írnál!

2016. nov. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!