Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi számít jó gördeszkának?

Mi számít jó gördeszkának?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb. 12 éves korom óta gördeszkázom, mivel még csak alap deszkákat kaptam (alig gurul etc.) így most elkezdtem picit ugrani vele stb, és egész jól megy, viszont nagyon gyatrán gurul és mivel nem értek a gördeszkákhoz ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen legyen körülbelül egy picit haladóbb deszkásnak. Csapágy, méretek stb.


Ha ez számít 170 cm vagyok, 41-es lábbal


2016. nov. 5. 16:54
 1/2 anonim válasza:
légrugó, bőrülés, klíma ma már alap. ez alá ne add egy gördeszkánál.
2016. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:

bármelyik normális skateshopban bármelyik deszka megfelel 20.000 Ft-tól felfelé igazából. :) A lap mérete pedig teljesen személyes preferencia. Azt úgy a tuti megállapítani, hogy ráállsz és kipróbálod. ;)

(skateshopok pl: CriminalSkate, Setupshop (Budapesten Psychostore), PepperSkate, The Lab, Store13, Ride or Die, West Coast County Shop, Mediumskate, Garage Store (csak ha már pontosan tudod, hogy mit szeretnél))

2016. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!