Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen kamerát vegyek ehhez a...

Milyen kamerát vegyek ehhez a tevékenységhez?

Figyelt kérdés

Nos.. konkrétan amit mi űzünk ha jól tudom még nem számít sportnak, de gondoltam ide jó, ha kiírom. A lényeg, hogy magas helyekre mászunk fel haverommal, és ezeket szeretném rögzíteni kamerával, de a legjobb volna, ha fejkamera lenne (bár valahogy biztos megoldanánk),vagy kicsi amit magunkra tudunk tenni.


Szerintetek milyen kamerát kéne vennem? (Goprot csak 100 ezer fölött találtam, én viszont 5-10 között keresnék. Az is jó, ha úgy vesz fel, mint egy jobb telefon, csak a SÖTÉTBEN is viszonylag jól láthatóan vegyen, mert akkor szoktunk mászni épületekre, tornyokra, kéményekre, iskolák tetejére, stb.)



2016. dec. 13. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]



Szerintetek ez jó lehet erre?

2016. dec. 13. 23:44
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg: [link]


?

2016. dec. 13. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

40-60 közt esetleg találsz, de 5-10között... ne nevettess...

Am ott a telefonod.

2016. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+ az ne zavarjon, hogy amiket belinkeltél, azok nem a kamerák, csak a vízálló tok hozzájuk...

Könyörgöm, learn english...

2016. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már telefont fejkamerává alakítani, sikerült is, csak sötétben szoktunk menni, mert a fele amit megmászunk épület, az magánterületen van, ott meg szart se vesz a telefon, max fénnyel, de ki az a hülye, aki világít mikor bűncselekményt követ el? :D
2016. dec. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!