Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék gördeszkázni, de...

Szeretnék gördeszkázni, de valami visszatart. Mi lehet az? Többi lent! 15/L

Figyelt kérdés
Világéletemben a gördeszkás srácok tetszettek és minden féle dolog, téma ami a deszkázással kapcsolatos mindigis lekötött és tetszett. Van egy legjobb barátnőm akivel vettünk gördeszkát a nyáron (cruiser board) és neki is tetszenek ezek a dolgok aminek nagyon örülök. Mindig a kerületünkben deszkázunk, mert ott nem látnak annyian, de nem értem mi tart vissza... sokszor felhozom neki, hogy menjünk városba gördeszkázni de mindig azt válaszolja, hogy majd akkor ha meg is tanulunk... de b*sszus úgy nem fogunk megtanulni ha otthon ülünk... ősz óta, igaz az idő járás miatt is sokszor, de nem vettük elő a gördeszkánkat. Mostanában azt beszéljük veszünk egy jobbat ami nagyobb meg jobb ilyesmi... de én csak akkor vennék ha használnánk is nem akarom, hogy otthon porosodjon meg! Egyszó, mint száz, barátnőm sokszor nem képes eljönni velem deszkázni, viszont engem komolyabban érdekel ez a sportág de mégsem merek úgy mutatkozni, hogy "én deszkás lány vagyok" , főleg nem egyedül. Ez vajon miért van, és mit tegyek ellene, hogy végre tudjam azt csinálni amit szeretnék?

2017. jan. 4. 01:33
 1/2 Rsdante válasza:
100%

Eloszor is nincs onbizalmad. Masodszor ne torodj masok velemenyevel ha attol tartasz. Harmadszor ha baratnod nem akar menni akkor elmesz nelkule.

Csak egy pelda rolam.

Elakartam kezdeni gyurni de felten, hogy ott kigunyolnak amiert kezdo es docany voltam. De nem. Epp, hogy segitettek es tamogattak. Ha ki is gunyoltak volna nem szamitott volna. Mivel ha nagyon akarsz valamit. Akkor semmi sem tudd eltantoritani tole. Wrgo az elso lepes a legnehezebb. Bizz magadban ne felj semmitol es ne masoknak akarj megfelelni, egyszer elsz hasznalj ki mindent amit akatsz. Csak ugyesen ;)

2017. jan. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rsdante válasza:
Na sikerult par hibas szot is beirnom. Ne haragudj. Bolond a telefonom. :/
2017. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!