Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti kinek ajánljanátok Quadot?...

Ti kinek ajánljanátok Quadot? (felnőtteknek, gyerekeknekvagy kezdő motorosoknak). Mi a véleményetek a Quadokról? Mi az előnye és hátránya?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak aki quadozni akar... azt pedig nem tudom, mi a te szemedben a quad, de semmilyen többszáz köbcentis gép nem való gyerekek alá soha...
2017. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én elsős korom óta quadozok. Ovis ballagásra kaptam az elsőt :) (nyilván nrm egy nagy szörnyeteget - kicsi volt és le volt fojtva, de attól még quad)


Szóóval a megfelelő méretű quad gyerekeknek is megfelel szerintem. Persze fontos a felnőtt felügyelet ilyen korban.


Amúgy kezdőmotorosoknak motor kell, a quadtól nem tanul meg senki motorozni, legfeljebb ráérez milyen száguldani.

Egy kezdőnek szerintem egy Simson vagy nagyon (!) kezdőnek egy robogó tökéletesen megfelel amíg ráérez..

Én pit bike-al kezdtem a motorozást és marhára élveztem (:D), de kezdőknek és főleg gyerekeknek annyira nem ajánlanám.


A quad előnye hogy nehezebben elesni mint egy sima motorral(szerintem legalábbis), hátrány, hogy hogy ha viszont elesel, sokszor kéz- és lábtörés a vége (vagy rosszabb)....

Falun amúgy, erdőben nagyon jó vele menni :)) (bár a crossal is az..)


Ez az egész attól függ hogy hol laksz ill. milyen terepen használnád a motort/quadot.


Remélem tudtam segíteni! :)


16/L

2017. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem eleg jó dolog a quad én is vennek ha lenne rá pénzem de sajnos nincs :/ . Jelenleg endúrózok erdőkbe mezőn meg lényegeben mindenfele. Az a lényege az endúrónak is meg a quadnak is hogy nem egy 450 ccm esel kezdje az ember főleg ha gyerek ,de felnőtt se !! Az első valaszoló is jól leírta a dolgokat. Anyiban tér el a véleményem hogy szerintem quadal könyebb esni mint motorral. Főleg kanyarokban . Meg szerintem amúgy is. De igazából attól is sok minden függ hogy ki mihez van szokva. Pl aki évekóta quadozik de nem motorozik az lehet köynebben elesne egy motorral. Én meg valószínüleg egy quadal esnek el könyebben mert meg nem quadoztam sajnos. De minden ismerősöm azt mondja hogy könyebb vele borulni mimt motorral. De ettöl függetlenül hidd el hogy motorral se nehéz borulni XD . Meg igazából egyikel se ...

16/F

2017. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
A 2. Valaszolóra gondoltam nem az elsőre csak elnéztem XD
2017. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!