Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék venni egy Airsoft...

Szeretnék venni egy Airsoft fegyvert és kinéztem magamnak egyet, mégpedig a M4 CM.517 CYMA-t. Szerintetek megbízható?

Figyelt kérdés
Arról már hallottam hogy a Cyma jó minőségü AK-t csinál viszont én egy M4-el szeretném kezdeni az airsoftba vezető utat. Ti mit gondoltok róla?

2017. jan. 8. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2 airsoftossal beszéltem erről, ebből 1 a barátom, aki már azóta airsoftozik, amióta létezik ez a sportág, ő nem szereti az M-szériát, mert megbízhatatlan. Több csapatban is volt és mindenki ugyanazt mondta, hogy egyszerűen rossz. Egyik régebbi társának szétrobbant a kezében csak úgy, mert miért ne...Aztán, ahogy ezt mondtam, rám írt itt egy srác, aki tolja M4-gyel, ha jól emlékszem és azt mondta, hogy semmi baja vele és az ő társainak jó tapasztalatai vannak vele. Tehát ez egy olyan dolog, hogy az M-szériával lehetnek gondok, míg egy G36, vagy AK az biztos, hogy jó lesz. A srác után azt mondom, hogy próbáld meg az M4-et, ha az tetszik, hátha neked is bejön. De a G36 az köbö mindenben jobb (értsd: kisebb, kényelmesebb, könnyebb, olcsóbb és még talán erősebb is).
2017. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nagyon bejön a fegyver, jó a stílusa meg minden és kezdő fegyvernek jónak gondoltam magamnak csakmert interneten utánna olvastam és sokan mondják hogy jó vele kezdeni mert viszonylag olcsó meg minden, csak megakartalak titeket is kérdezni, hátha van tapasztalatotok a fegyverrel kapcsolatban :P
2017. jan. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!