Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft AK-47 CM.520 [CM]...

Airsoft AK-47 CM.520 [CM] mechanikai vagy elektronikus gondok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egész pontosan erről a fegyverről lenne szó:

[link]


A probléma a következő lenne.

Ugye adott ez a fegyver megrendeltem arról az oldalról, ahonnan belinkeltem (taiwangun) amikor megjött tökéletesen működött, minden nagyon "zsírkirály" volt.

Voltam is vele 1 meccsen, ott még tökéletesen működött.

Aztán egyszer csak elkezdte a következő dolgot produkálni, aksi teljesen feltöltve, cső tiszta, tárral minden rendben. Lövésnél egyeslövésnél ("semi") vagy minden második elsütésnél jön ki 1db golyó (bb) vagy harmadik elsütésnél 2-3 bb. Mivel nem nagyon értek, hozzá ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt, mert egy szervizben lehet elkérnek érte egy csomó pénzt 1db csavar meg húzásáért. De ha olyan a gond akkor mindenféle képen elviszem megnézetni.

Ha valami nem érhető akkor kérdezzetek bátran!

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok neked.segíteni, csak azt szeretném kérdezni, hogy tényleg 400 fps-el lő? Meccsen nem szívóztak ezzel, hogy sok? Csak mert én is gondolkodom egy ilyen fegyveren.

Esetleg megpróbálhatod óvatosan szétszereleni, hátha meglesz a hiba.

2017. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
380-390 fps-t mértek meccsen, de ez függ a bb-től és az aksitól is.
2017. jan. 10. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, köszi.

Esetleg megpróbálhatsz rákeresni neten angolul, hátha másnak is van ilyen problémája akár ugyanezzel a típussal is. Vagy írj a taiwangunnak egy e-mailt hátha mondanak vmi használhatót vagy akár vissza is cserélik egy újra.

2017. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy a Cyma 500-as szériát messziről el kellett volna kerülnöd, messze az egyik legrosszabb minőségűek közé tartozik, helyette vehettél volna egy Cyma 028-ast. A kérdést illetően, nézz szét a softair.hu fórumon, olvasgass, okulj, és ne add fel az olvasást, légy türelmes
2017. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!